NOVASTONE

Třebichovická ul.
PSČ 273 07 - okr. Kladno

TELEFON  774 311 131

MRAMOROVÝ KOBEREC - PODLAHA BEZ KOMPROMISŮ

Mramorový koberec je přírůstek do řady přírodního kamenného koberce. Na první pohled byste si mohli myslet, že je to moderní verze Terrazzo. Jedná se o velmi exkluzivní podlahovou krytinu. Je také ideální pro použití s ​​podlahovým vytápěním díky své struktuře.

Námi požívané mramorové oblázky pochází ze severní Itálie v těsné blízkosti Alp. Mramorové koberce jsou vytvořeny broušením mramorové desky na požadovanou velikost mramorových oblázků. Kámen je pak leštěn , aby se odstranily všechny ostré hrany. Tyto oblázky z mramoru se pak smísí s pryskyřicí k vytvoření základu podlahy. Můžete si vybrat z několika standardních barev, které jsou složeny z přírodních barev mramoru.

Při nákupu a aplikaci mramorového koberce na vaší podlahu si můžete být jisti, že kupujete podlahu, která se vyznačuje velice snadnou údržbou.

Kde je možno MRAMOROVÝ koberec využít:

Venkovní prostory např.
balkon, terasy, střešní zahrady, vjezdy, chodníky, schodiště, okolí bazénů
Obytné prostory např.
chodby, schodiště, obývací pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny vč. sprchových koutů ale i v barech, prodejnách a kancelářích.
Kamenný koberec  můžete použít vlastně všude. Všude tam kde je potřeba oživit a zkrášlit vaše okolí.

Podlahy s přírodního kamene jsou velmi nenáročné na údržbu, snadno se čistí, jejich vzhled je nadčasový, jejich povrch je příjemný na dotek, odolný proti poškrábání, je stálobarevný a má dlouhou životnost. Kamenný koberec je protiskluzový i za mokra. Kamenný koberec vyrovná nerovnosti v původní podlaze. Přírodní kámen lze kombinovat v různých barevných odstínech, a tvořit tak různé vzory, nápisy, loga apod.

Na balkónech, terasách i v okolí bazénů se často setkáváme s keramikou nebo dřevěným obložením, které jsou vlivem klimatických podmínek poškozovány. Po dlouhých zimních měsících v nich vznikají trhliny a praskliny, které se každoročně musí opravovat. Váš balkón, terasa i okolí bazénu s novým kamenným kobercem ukončí každoroční renovace, protože kamenný koberec je odolný proti povětrnostním vlivům. Váš balkón, terasa nebo okolí bazénu dostane nejen elegantní vzhled a vizuální zvýraznění, ale hlavně ušetří finanční prostředky vynakládané na každoroční opravy.

 

bazen email      IMG 1913      FullSizeRender      IMG 1952      IMG 1964

NOVASTONE

Vinařice čp.729 - Třebichovická
Kladno

E-MAIL

info@novastone.cz

TELEFON

774 311 131

Copyright © 2019, NOVASTONE - KAMENNÝ KOBEREC. All Rights Reserved.